domki letniskowe Łagów, znacie ?

domki letniskowe Łagów, znacie ?

Witajcie :) Słyszałam kiedyś doskonałe opinie od znajomych na temat domków nad jeziorem Łagowskim. Potwierdzacie tę opinię?

Dyduszek22

Posty: 1

 
Dla fanów nietypowych pomników oraz katolików polecam odwiedzić pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie. Domki na wynajem w Łagówku są położone niezwykle blisko tego miejsca.

Jasio234

Posty: 3

 
Tak, zdecydowanie się nie zawiedziesz. Była tam piękna pogoda, bardzo dobrze spędziliśmy z rodziną weekend w sierpniu. Domki nad jeziorem Łagów są zawsze wysprzątane – nie mam absolutnie żadnych uwag co do zakwaterowania.

agapod17

Posty: 10

 
Nie ograniczajcie się tylko do wędkarstwa i jazdy na rowerze :) Noclegi w Łagowie dają olbrzymie pole do manewru. Znakomity jest park linowy, gdzie bawiliśmy się cudownie razem z dziećmi. Możecie też spróbować ponurkować – chyba nie będzie na to lepszej okazji.

Marioleczka

Posty: 8

 
Spośród dużo propozycji polecam głównie tą: https://przystanlagowek.pl. Nie padła uprzednio żadna konkretna nazwa, więc pokuszę się o opisanie własnych doświadczeń. Obiekty są nowe, tak samo jak ich wyposażenie. Położone w znakomitej lokalizacji domki letniskowe w Łagowie pozwolą na spędzenie miłego czasu.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Tak, to znakomita baza na wyjazdy do kilku większych miejscowości w kraju oraz za zachodnią granicą. Noclegi w Łagowie są w przystępnej cenie, więc każdy może sobie pozwolić na pobyt w tym miejscu.

oligard

Posty: 2

 
Dla fanów nietypowych pomników oraz katolików polecam odwiedzić pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie. Domki na wynajem w Łagówku są położone niezmiernie blisko tego miejsca.

Lupusx

Posty: 2

 
Dobre opinie nie są bezpodstawne. Domki nad jeziorem w Łagowie oferują gościom doskonały komfort, który pozwala na bezstresowe spędzenie urlopu w zacisznym miejscu.

@_werty

Posty: 5

 
Potwierdzam, że można w jeziorze złowić przepiękne okazy mnóstwo gatunków. Również ścieżki rowerowe są w świetnym stanie – jednym słowem jest co robić :) Domki na wynajem w Łagówku dają znakomitą okazję do aktywnego spędzenia wolnego czasu, nawet w czasie spacerów.

Bienkus

Posty: 3

 
Nie ograniczajcie się tylko do wędkarstwa i jazdy na rowerze :) Noclegi w Łagowie dają duże pole do manewru. Świetny jest park linowy, gdzie bawiliśmy się doskonale razem z dziećmi. Możecie też spróbować ponurkować – chyba nie będzie na to lepszej okazji.

Jasio234

Posty: 4