kto do mnie dzwonił, znacie ?

kto do mnie dzwonił, znacie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, natomiast telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Troszkę mnie martwić, że córka odbierze i zniknie mi z konta niezmiernie sporo pieniędzy. Co wykonać?

PaweL

Posty: 2

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

batmann

Posty: 5

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, lecz w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy zł. Dobrze, że nie mam z tym żadnych kłopotów.

Czarek

Posty: 4

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

mack

Posty: 9

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to niezwykle dużo pieniędzy.

Jasio234

Posty: 3

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

CHatka-eKo

Posty: 4