byliny, poszukuję producenta!

byliny, poszukuję producenta!

Gdzie można znaleźć znaczny wybór roślin do ogrodów? Szukam wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

Czechu22

Posty: 2

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

Grabow12

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Yuri20

Posty: 3

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezwykle dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w bardzo przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

HalskiPol

Posty: 14

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

sgemino

Posty: 14

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Grabow12

Posty: 5

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Eliot56

Posty: 10

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, niemniej jednak spędzają tam niesłychanie wiele czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Kocham rośliny, zatem dla mnie byliny są super. Uwielbiam je we własnym zakresie sadzić, zatem w szkółce nabyłem ich niesłychanie dużą liczba. Mój ogród to głównie byliny, zatem polecam takie rośliny. Wyglądają rzeczywiście pięknie.

dobres34

Posty: 9

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

namok

Posty: 3