Fotel masujący

Fotel masujący

Tacie chciałbym kupić na prezent „emerytalny” fotel do masażu. Czy muszę o czymś szczególnym pamiętać waszym zdaniem przed wyborem takiego sprzętu? Proszę o kontakt.

Marioleczka

Posty: 5

 
Jak nie chcesz dojeżdżać do masażysty, co jest często upierdliwe to lepiej zainwestować w fotel. Efektywność dla relaksu organizmu bardzo zbliżona.

hIMMM

Posty: 28

 
Fotelem do masażu wyleczyłem się z dość srogiej kontuzji pleców. Chodziłem do gabinetu SPA na sesje, ale później postanowiłem zainwestować w fotel do domu. Sprawdza się, wszyscy domownicy u mnie znają fotel i lubią w nim przesiadywać. Oczywiście nie można za długo.

Darth9

Posty: 22

 
Ten fotel nie jest jakoś specjalnie drogi https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-focus-medical.html. Kupiłem sobie do biura i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę. Raz, że codziennie masuję plecy i lepiej mi się siedzi. Spędzam przed komputerem ponad 10 godzin dziennie. Bywa, że 15 – 16, jak jest coś większego do zrobienia. Po 15 minutach już jestem odprężony i nic mnie nie boli. Schudłem nawet trochę po miesiącu korzystania, więc do większego spalania tkanki tłuszczowej na pewno dochodzi. Nic się nie dzieje pod względem technicznym. Dobrze i cicho działa. Wygodne ułożenie, w pozycji półleżącej. Jestem zadowolony, dlatego polecam.

bartolini

Posty: 12

 
Myślę, że od około 4000 złotych zaczynają się już porządne fotele do masażu. Sprawdź warunki gwarancyjne, czy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jak będziesz normalnie korzystał to nic z fotelem się nie powinno dziać złego.

Klaudi

Posty: 34

 
Kąt rozkładania jest bardzo ważny i najlepiej, żebyś jednak fotel do masażu przetestował na żywo. Jak się siedzi, czy skóra jest wygodna, czy możesz podłączyć własny odtwarzacz muzyczny.

Sylwekk

Posty: 9

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

tigra32

Posty: 16

 
Najprostsze modele gwarantują tylko relaks plecom, a bardziej zaawansowane modele już posiadają programy na całe ciało, w tym na pośladki, łydki. Czasami trzeba wsadzić nogi w specjalne rolki, ale bardzo wygodna sprawa.

Bierny67

Posty: 22