Brenna, znacie ?

Brenna, znacie ?

Interesuje mnie Wisła, bowiem to miasto Adama Małysza, lecz nie wiem, co tam poza nim ciekawego może się znajdować?

123321

Posty: 1

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

znamsienatym

Posty: 2

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do sporo atrakcji w Beskidzie, dlatego polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam wielokrotnie wracać.

007sebul

Posty: 14

 
Mnie na Skoczni Małysza się niesłychanie podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, albowiem przecież był tam sam mistrz, natomiast i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, albowiem naprawdę należałoby.

Klarkaa45

Posty: 7

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do wielu atrakcji w Beskidzie, dlatego polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam często wracać.

roudee

Posty: 4

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te śliczne widoki, lecz gusta są niezwykle różne. Zaletą jest to, iż można się tam dostać niebieskim szlakiem, zatem należałoby się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeżeli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można choćby pooglądać sobie zdjęcia, jakie są niespotykane.

El2CzupakaBra

Posty: 15

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

Klara323

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o Cieńków i ogólnie Beskid to na stronie https://kochambeskidy.pl/jesienne-barwy-beskidow-w-czerni-i-bieli/ można odnaleźć wiele informacji. To strona www poświęcona tylko i wyłącznie tej tematyce.

Lupusx

Posty: 10

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

Miluśkooo2

Posty: 4