panele laminowane pergo, szukam

panele laminowane pergo, szukam

Chcę samodzielnie wykonać sobie podłogę w domu. Najwyższy czas na wymianę lenteksu na coś porządniejszego. Panele laminowane Pergo nadają się na „pierwszy raz”? Nie chcę mieć kłopotów z materiałem.

@_24lampy

Posty: 1

 
Tak, to doskonały pomysł. Musisz tylko wybrać odpowiednie panele laminowane Pergo. Polecam tę firmę, bo z jej produktów najczęściej korzystam w mojej pracy (właściciel firmy remontowo-budowlanej).

Nikuś23

Posty: 3

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bo są rzeczywiście świetnie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Najbardziej uniwersalne są panele podłogowe, które mają wiele zalet. Najważniejsze jest to, że są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Niewielkim kosztem można wyłożyć nimi całe mieszkanie, dzięki czemu zyskuje ono na przytulności.

kamner56

Posty: 10

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują cudownie naturalne drewno i nie potrzebują poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

MisiekKce

Posty: 5

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

esdoen1

Posty: 8

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

sandra55

Posty: 13

 
Co do trwałości podłóg z tego typu materiałów narosło wiele mitów. Jestem użytkowniczką paneli podłogowych od sporo lat i uwielbiam je za znakomity stosunek ceny do jakości oraz ciepło, które nadają wnętrzom. Wiadomo, iż trzeba o nie dbać, natomiast nie niezwyklej niż o inne posadzki.

45_000

Posty: 3

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Kitas

Posty: 8

 
Wszystko zależy od tego, którą klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, iż są one stosownie dobrane do potrzeb klienta.

AnnnnoD

Posty: 5