gdzie zamawiacie opony

gdzie zamawiacie opony

Jakimi zasadami kierujecie się przy wymianie opon w samochodach ciężarowych i czy możecie mi coś bardziej praktycznego podpowiedzieć?

Sehano

Posty: 1

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

Jasio234

Posty: 4

 
Michelin i Continental to ogumienie z dość innowacyjnymi mieszankami. A przecież to Michelin wprowadził radialne, więc tego można się trzymać przy zakupach.

giena1977a

Posty: 2

 
Mam dobre relacje z tym sklepem. Przegląd ponad 5000 opon, do tego niezła wyszukiwarka i zawsze coś podpowiedzą bezpłatnie, więc potwierdzam przy okazji.

Nikuś23

Posty: 3

 
Serwisuję wózki widłowe i odpowiadam też za wymiany opon. Wiele razy korzystałem z usług www.res-tires.pl, bo mają właściwie do każdego zamówienia rozwiązanie. Ogumienie solidne, na gwarancji i przede wszystkim oryginalne. Kilka tysięcy opon od ręki do wyboru, więc to stawia ich w czołówce branżowej właściwie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

masz-333

Posty: 6